Dovoluji si Vám představit firmu:  Pneuservis – Lubor Kundera

Naše rodinná firma vznikla roku 1990 kdy ji začal provozovat můj otec a od roku 1993 je vedena na mé jméno Lubor Kundera.  Od prvních let vzniku se věnujeme převážně pneuservisní činnosti ,kdy již více než 20 let přezouváme od motocyků až po traktory.

V letech 1994-1995 jsme činnost rozšířili o prodej nových pneu a disků. V dalších letech i doplňkovému sortimentu(autobaterie,ventily,šrouby,autodíly,náplně apod.). A v posledních 2 letech i menším opravám (údržbě) osobních vozů. Neustále se  snažíme  zlepšovat naše služby i když ne vždy se nám to daří dle našich představ. Na prvním místě je u nás  osobní a vstřícný přístup ke každému zákazníkovi. Ať už k jednotivci,či firmám.

V roce 2013 jsme například zřídili internetový obchod ( e-shop s pneu zbožím). V roce 2014 zakoupili nový zvedák , zařízení na renovaci světel a provedli několik úprav dílny a areálu. V roce 2015   jsme se zaměřili na zlepšení internetových objednávek přes náš  rezervační systém a v neposlední řadě,   začali provádět plnění a diagnostiku klimatizací. V roce 2018 zakoupili myčku kol a nabízíme konečně i  tuto službu.      S přáním pěkného dne Lubor Kundera.

004002